Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Захист честі, гідності і ділової репутації : чи варто воювати зі ЗМІ?

22 листопада 2011, 14:29
267
0
Реклама

Виходячи з власного досвіду, Захар Чистяков відмічає, що юристи не завжди усвідомлюють те, що людина, що розмістила який-небудь матеріал, - є реальним опонентом клієнта. "В результаті подібних погроз, які нерідко містять "наказові способи", автор, що розмістив той або інший матеріал, починає максимально тиражувати його серед власників таких же сайтів, блогів і так далі. В результаті, ще до судового розгляду (яке вряд-ли відбудеться, а якщо і відбудеться - те точно не принесе бажаного результату для клієнта) інтернет рябітиме посиланнями на негативний матеріал про клієнта" - говорить експерт.

Окрім цього Захар Чистяков відмітив, що існує маса інтернет-ресурсів, які заробляють на знятті/розміщенні матеріалів. Тому якщо вони дізнаються, що певний матеріал хочуть видалити з інтернет-простору - обов'язково поставлять його у себе в надії, що до них звернуться за зняттям.

"Результат: робота юридичними методами, без знання специфіки цієї сфери, завдасть шкоди клієнтові. Причому він буде явно неспіввимірний тому збитку, який був причинний на початку роботи юристів. "Ціна питання" захисту іміджу виросте як мінімум в 100 разів, що явно буде вищий за вартість послуг юристів", - вважає Захар Чистяков.

Детальніше про позицію експерта відносно того чи варто воювати зі ЗМІ, захищаючи честь, гідність і ділову репутацію, ви можете прочитати в блозі Захара Чистякова на порталі "ЮРЛИГА".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини