Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Власний досвід: як залишатися багаторічним лідером юридичного ринку у своєму регіоні

13 грудня 2021, 14:19
1126
0
Автор:
Реклама

Про плани на 2022 рік та як бути багаторічним лідером ринку

Ми маємо надзвичайно багато планів та сподівань на наступний рік, адже у 2022 році Arzinger відзначатиме 20-річчя компанії, а також 15-річчя західноукраїнського офісу у Львові.

Звісно, на українському ринку 20 років - це значна цифра. Але наша компанія завжди орієнтується на найкращі світові практики як професійної діяльності, так і розвитку бізнесу, тому ми також розуміємо, що це лише початок та перші кроки до подальшого успіху та процвітання компанії.

За ці 20 років Arzinger вдалось вибудувати міцний фундамент діяльності, який ґрунтується на високій якості послуг, системному підході до роботи та надійних партнерських відносинах з клієнтами.

Про підхід до роботи

Загалом у нас в штаті Arzinger понад 80 юристів, кожен з яких знає англійську мову та працює за однаковими стандартами та внутрішніми політиками компанії, незалежно чи це працівник головного офісу, чи регіонального.

Думаю, саме такий підхід якісно вирізняє нас на ринку юридичних послуг. Адже не одна столична юридична компанія пробувала відкривати регіональні офіси, проте мало кому вдалось втримати присутність, тим паче досягти успіху.

Я вважаю, що саме завдяки повній інтегрованості регіональних офісів, західноукраїнський офіс Arzinger вже багато років вважається найкращою юркомпанією регіону. Крім досвіду супроводу комплексних проектів, наші юристи володіють такими конкурентними перевагами як знання специфіки регіонального ринку, а також особливостей ведення бізнесу в регіоні. До того ж, завдяки інтегрованості та ресурсам великої юридичної компанії, ми маємо можливість за необхідності залучати до регіональних проектів вузькоспеціалізованих спеціалістів з головного офісу.

Про соціальні ініціативи та додаткову цінність для клієнтів

Окрім безпосередньої юридичної підтримки клієнтам, ми багато працюємо в соціальному напрямку та робимо свій внесок у розвиток правового суспільства та справжнього верховенства права у державі. Наші юристи долучаються до робочих груп, які аналізують законодавство та готують законопроекти; є членами громадських організацій та бізнес асоціацій. Особисто я задіяний до діяльності низки як професійних юридичних об'єднань, як от Асоціація Адвокатів України, Українська арбітражна асоціація, так і бізнес-об'єднань, наприклад ЕВА.

Через участь у діяльності бізнес-асоціацій ми маємо можливість краще розуміти бізнес-середовище наших клієнтів, щоденні проблеми, з якими вони стикаються, і знаходити нестандартні підходи до їх вирішення. Завдяки такому підходу ми говоримо з клієнтом однією мовою - мовою їх бізнесу.

Вже багато років у нас успішно працюють спеціалізовані German Desk для клієнтів з регіону DACH, а також French Desk для франкомовних клієнтів. А цього року ми розширили нашу географію, відкривши напрямок China & the EU Desk, який очолив радник Джек Чан.

Ми регулярно проводимо заходи для клієнтів для ознайомлення з актуальними проблемами, а також нововведеннями в законодавстві в різних галузях. Таким чином, ми маємо змогу грати на випередження та допомогти клієнту визначити його слабкі місця ще до можливого настання проблемної ситуації, коли звернення до юристів зазвичай є запізнілим та критичним кроком.

Про синергію бізнесу та музики

Юридичний бізнес може бути успішним, лише коли команда працює злагоджено та системно. Хорошою аналогією тут може бути музичний гурт, а саме джазовий бенд. Адже джаз - це багато імпровізації, а в юридичному світі обставини можуть мінятись часто та непередбачувано, і вміння швидко підлаштовуватись, імпровізувати та знаходити неординарні рішення є вкрай цінними. І якщо кожен член команди є справжнім професіоналом на своєму місці, то все піде "як по нотах".

Тема музики і джазу, зокрема, є для нашої компанії особливо близькою. Ми з колегами від самих перших років існування Леополіс джаз фесту (Альфа джаз фестиваль до 2017 року) відвідували концерти в якості гостей та підтримували фестиваль, а починаючи з 2021 року Arzinger є постійним офіційним юридичним партнером фестивалю.

Leopolis Jazz Fest є надзвичайною подією, а пристрасть та натхнення, з якими його організовують, відображається на його високій якості. Саме в такій відданості своїй справі, вважаю, і криється секрет успіху фестивалю. Такий підхід є дуже близьким нам, як професіоналам, і ми раді цій майбутній співпраці.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини