Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"Електронний кабінет платника" податків запрацює з 1 січня 2013 року

10 грудня 2012, 15:32
255
0
Автор:
Реклама

Кабмін розпорядженням від 05.12.2012 р. № 1007-р прийняв Концепцію створення сервісу "Електронний кабінет платника" податків і затвердив план заходів по її реалізації. Передбачено два етапи реалізації Концепції.

На першому етапі (у 2013 р.), серед іншого, планується забезпечення доступу платника податків до його особового рахункузокрема, до інформації про заборгованість по сплаті податків і зборів (обов'язкових платежів), з використанням електронного сервісу (компонент "Розрахунки з бюджетом").

На другому етапі (у 2014 р.) з використанням електронного сервісу (компонент "Інформаційний блок") буде забезпечений доступ платника податків до його індивідуального податкового календаря з метою інформування про термінах:

- надання податкової звітності;

- сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);

- надання відомостей, сформованих на підставі податкової звітності;

- надання інформації про перелік і об'єм податкових пільг;

- надання документів, виданих органами ДПС (довідок, торгових патентів, свідчень, посвідчень і так далі);

- надання повідомлень про оподаткування, зокрема розбіжностей в реєстрах виданих і отриманих податкових накладних з даними контрагентів, і допущених помилок в податковій звітності з метою їх самостійного виправлення (без накладення штрафних санкцій).

Крім того, в 2014 році планується введення офіційного листування з органами ДПС з питань оподаткування, отримання відповідних консультацій з використанням "Електронного кабінету платника" податків.

Також читайте: Платники звітуватимуть перед податковою в "електронному кабінеті".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини