Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Законослухняним громадянам можна ходити без паспорта

7 грудня 2012, 13:04
678
3
Реклама

Багато ЗМІ раніше публікували інформацію про те, що положення нового КПК дозволяють безпідставно затримувати громадян, - аж до заяв відносно того, що на вулицю без паспорта краще не виходити.

Підстави процесуального затримання громадян за здійснення протиправного діяння без постанови слідчого судді передбачені статтею 208 КПК. Як повідомляють в МВС, таке затримання можливе лише у разі, якщо ця особа захоплена при скоєнні злочину або замаху на його здійснення, а також якщо безпосередньо після скоєння злочину очевидець, у тому числі потерпілий, або сукупність явних ознак на тілі, одязі або місці події вказують на те, що саме цю особу тільки що зробила злочин.

"Законослухняним громадянам боятися нічого. Не потрібно ніякого паспорта мати тим, хто не здійснює ніяких дій, які є порушенням закону"- підкреслив начальник ГСУ МВС України Василь Фаринник.

За інформацією прес-служби МВС.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини