Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Набув чинності Порядок контролю за дотриманням законодавства про захист персональних даних

17 липня 2012, 15:37
202
0
Реклама

16 липня набув чинності Порядок здійснення Державною службою України з питань захисту персональних даних державного контролю за дотриманням законодавства про захист персональних даних, затверджений наказом Мінюсту від 22.06.2012 № 947/5.

Згідно з документом, контроль за дотриманням законодавства про захист персональних даних здійснюється ГСЗПД шляхом проведення планових, позапланових, виїзних і безвиїзних перевірок .

Перевірка проводиться на підставі відповідного наказу ГСЗПД, в якому визначаються :
- суб'єкт перевірки;
- дата почала і дата закінчення перевірки;
- склад комісії, якій доручено проведення перевірки, з визначенням її голови;
- правові підстави проведення перевірки.

Перед початком проведення перевірки ГСЗПД спрямовується повідомлення разом з копією наказу про проведення перевірки по місцю знаходження або місцю проживання суб'єкта перевірки рекомендованим листом за 10 днів до початку проведення перевірки.

Термін проведення перевірки не може перевищувати 10 робочих днів. За представленням голови комісії продовження терміну проведення перевірки здійснюється уповноваженим посадовцем ГСЗПД, який прийняв рішення про проведення перевірки, але не більше ніж на 5 робочих днів.

Читайте детальніше в матеріалі голови ГСЗПД Олексія Мервинского - Як держслужба перевірятиме дотримання законодавства про захист персональних даних.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини