Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Н. Азарова зобов'язали "спростити життя" платникам податків

4 травня 2012, 11:12
212
1
Реклама

3 травня було опубліковано Доручення Президента України "Про заходи по активізації розвитку реального сектора економіки, активізації реформ в сферах дерегуляции, розвитку підприємництва і надання адміністративних послуг".

Зокрема, згідно з документом Н. Азарову доручено забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради України законопроектів, які стосуються наступних аспектів :

- заборони проведення податкових перевірок платника податків за періоди, по яких була проведена планова документальна перевірка. Виключенням є ті випадки, коли посадовці органу державної податкової служби, що проводили планову документальну перевірку цього платника податків, притягають до дисциплінарної відповідальності, до адміністративної, карної відповідальності за корупційні правопорушення, за правопорушення у сфері службової діяльності, пов'язані з цим платником податків;

- посилення відповідальності посадовців органів державної податкової служби за ухвалення неправомірних рішень про донарахування податків і зборів і про застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання, а також відповідальність безпосередніх керівників цих посадовців. Також необхідно передбачити звільнення таких осіб за систематичне ухвалення неправомірних рішень.

Джерело: інтернет-представництво ПУ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини