З 9 січня 2012 року діє Закон "Про внесення змін до деяких законів України відносно регулювання ринків фінансових послуг", прийнятий Верховною Радою 2 червня 2011 року.
Зокрема, набувають чинності зміни, внесені в Закон "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закон "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" і Закон "Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг". Серед нововведень - зміна розмірів і порядку нарахування штрафних санкцій, передбачених Законом "Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг".
Так, змінений розмір штрафу за здійснення діяльності на ринку финуслуг без передбаченої законом ліцензії або реєстрації - тепер він складає від 17000 до 170000 гривен. Також збільшені розміри штрафів за ненадання, несвоєчасне надання або надання свідомо помилкової інформації (тепер 1700-34000 гривен) і за ухилення від невиконання або несвоєчасного виконання рішення Уповноваженого органу про усунення порушень законодавства у сфері финуслуг (1700-17000 гривен).