Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада попередньо підтримала законопроєкт щодо організації роботи судів

Реклама

19 червня 2024 року Верховна Рада за результатами розгляду в першому читанні ухвалила за основу проєкт Закону № 11283 «Про внесення змін до статті 155 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо організації роботи судів», поданий народним депутатом України Масловим Д. В. та ін.

Метою законопроєкту визначено врегулювання деяких питань організації роботи судів та створення належних умов для функціонування судів, гарантованих Конституцією.

Для досягнення цієї мети запропоновано внести зміни до статті 155 Закону «Про судоустрій і статус суддів», якими передбачити порядок призначення тимчасово виконуючого обов'язки керівника апарату суду у разі відсутності у такому суді суддів, які здійснюють правосуддя, а також покладання на нього адміністративних повноважень голови суду в частині представництва такого суду як органу державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Комітету ВР з питань правової політики доручено доопрацювати зазначений законопроєкт з урахуванням поправок і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Парламенту в другому читанні.

За матеріалами пресслужби Апарату ВР

Нова LIGA360 змінює все! Переглядай зв'язки документів з іншими НПА, судовою, аналітичною, довідковою інформацією. Дізнайся більше переваг, замовивши персональну презентацію.

Читайте також:

Рада попередньо підтримала створення Військової поліції

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини