Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновлено функціонал Єдиного реєстру юросіб, ФОП та громадських формувань

Реклама

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомило, що 9 червня 2024 року відбулось оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).
Перелік покращень та усунутих недоліків:
1. Покращено загальну відмовостійкість програмного забезпечення ЄДР.

2. Оптимізовано функціонал:

  • копіювання даних фізичних осіб із вкладки «Засновники» до вкладки «Бенефіціари»;

  • внесення даних про облік часток засновників (учасників) юридичної особи в обліковій системі часток Центрального депозитарія цінних паперів.

3. Усунуто:

  • проблему формування виписки за результатом проведення реєстраційної дії в автоматичному режимі з Порталу «Дія» щодо деяких суб'єктів;

  • недолік невідображення щодо деяких суб'єктів у витягах з ЄДР, які формуються з використанням Порталу «Дія», відомостей, отриманих у порядку інформаційної взаємодії між ЄДР та інформаційними системами державних органів.

4. Оновлено структуру даних прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API), а саме додано:

  • ознаку та причину відсутності керівника юридичної особи, відокремленого підрозділу юридичної особи;

  • відомості про облік часток засновників (учасників) юридичної особи в обліковій системі часток Центрального депозитарія цінних паперів;

  • ознаки про виключення відомостей про бенефіціара та структуру власності юридичної особи за вказівкою Міністерства юстиції України.

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

Звернення стягнення на частку боржника в статутному (складеному) капіталі

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини