Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінекономіки роз'яснило питання організації бронювання військовозобов'язаних в умовах воєнного стану

Реклама

Міністерство економіки листом від 14 травня 2024 року № 2704-20/35460-03 роз'яснило деякі аспекти організації бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану.

У міністерстві нагадали, що урядовою постановою № 516 "Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації" установлено, що строки дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов'язаним відповідними рішеннями Міністерства економіки згідно з постановою Кабміну від 27.01.2023 № 76 "Деякі питання реалізації положень Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час", які не закінчилися на день прийняття цієї постанови, продовжуються автоматично на один місяць.

Наприклад, якщо строк дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, наданої військовозобов'язаним рішенням Мінекономіки, закінчується 17.05.2024, згідно з постановою строк її дії автоматично продовжується на один місяць, тобто до 17.06.2024.

Водночас постановою не передбачено прийняття Міністерством економіки додаткових рішень щодо продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, які не закінчилися станом на 07.05.2024 (наказів Мінекономіки про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації).

Мінекономики пропонує врахувати зазначене під час організації бронювання військовозобов'язаних працівників та взаємодії з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

Всі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень та інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Чинні відстрочки від призову працівників підприємств продовжено на місяць: постанова набула чинності

Діють зміни до постанови Кабміну щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини