Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін урегулював питання плати за оренду державного та комунального майна у воєнний стан

Реклама

Кабінет Міністрів уніс зміни до постанови від 27 травня 2022 року № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану».

Відповідне рішення ухвалено на урядовому засіданні 7 травня, інформує пресслужба Мінреінтеграції.

Зокрема, Уряд вирішив:

  • звільнити від орендної плати фізичних осіб і ФОП, призваних на військову службу;

  • припинити нарахування орендної плати орендарям державного та комунального майна, розташованого на територіях активних бойових дій, територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або на тимчасово окупованих територіях відповідно до Переліку територій, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року № 309 (зі змінами);

  • дозволити комунальним підприємствам, які повністю або частково фінансуються за рахунок місцевого бюджету, оренду державного майна без проведення аукціону для цілей облаштування гуртожитків для ВПО за ціною 1 гривня за 1 квадратний метр площі.

Відповідні зміни розробили Фонд державного майна у співпраці з Мінреінтеграції та іншими відомствами.

Майбутнє юридичного ринку вже тут! Спробуйте перше рішення для українських юристів LIGA360, яке поєднало весь обсяг судової практики та законодавства - та аналізує їх за технологіями великих даних. Ухвалюйте максимально інформовані правові рішення з LIGA360.

Читайте також:

Кабмін підвищив посадові оклади посадовим особам місцевого самоврядування: документ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини