Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд схвалив законопроєкт «Про звернення»: що він передбачає

Реклама

Кабінет Міністрів схвалив проєкт Закону «Про звернення».

Відповідне рішення ухвалено на урядовому засіданні 12 березня, інформує Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді.

Законопроект спрямований на удосконалення законодавства про звернення та приведення його у відповідність до Закону «Про адміністративну процедуру».

Проєктом Закону визначається порядок реалізації права кожного звернутися до органів державної влади, органів влади АРК, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, інших суб'єктів із зверненнями та отримати відповідь у встановлений законом строк; визначено процедуру подання та розгляду звернень, права і обов'язки учасників відповідних правовідносин.

Запропоновано уточнити вимоги до звернення, у тому числі надісланого в електронній формі. Зокрема, встановлено, що суб'єкт звернення або представник суб'єкта звернення підписує письмове звернення в паперовій формі власноруч, в електронній формі - за його бажанням з використанням електронного підпису.

Передбачено встановити, що суб'єкти розгляду звернень зобов'язані оприлюднювати на власному офіційному веб-сайті інформацію про визначену сферу повноважень, порядок подання і розгляду звернень.

Закріплено можливість проведення особистого прийому за допомогою відеоконференцзв'язку, удосконалено регулювання щодо розгляду петицій тощо.

Законопроєктом запропоновано визнати таким, що втратив чинність, Закон «Про звернення громадян».

Як швидко аналізувати великі масиви законодавчої інформації? З рішенням LIGA360 PRO. Легко знайдіть пов'язану аналітику, НПА, судову практику для будь-якого документа. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Відновлення декларування: як подають декларації посадові особи

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини