Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 січня змінюється сума цільового банківського депозиту чи банківської гарантії, яку зобов’язаний оформити організатор азартних ігор

Реклама

З 1 січня 2024 року сума цільового банківського депозиту чи банківської гарантії, яку зобов'язаний оформити організатор азартних ігор, буде становити 51 120 000 гривень.

Комісія з азартних ігор та лотерей роз'яснила, що такі зміни викликані підвищенням з 1 січня 2024 року мінімальної заробітної плати в місячному розмірі 7 100 гривень відповідно до статті 8 Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік» (набирає чинності з 1 січня 2024 року).

КРАІЛ нагадала, що організатори азартних ігор зобов'язані оформити цільовий банківський депозит чи банківську гарантію здійснення виплати виграшів на суму 7 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року.

Організатори азартних ігор протягом усього строку дії відповідних ліцензій зобов'язані забезпечити підтримання на відповідному рівні цільового банківського депозиту чи банківської гарантії (з урахуванням зміни розміру мінімальної заробітної плати кожного поточного року).

КРАІЛ зазначила, що повторне встановлення факту відсутності в організатора азартних ігор цільового банківського депозиту чи банківської гарантії є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

Як швидко аналізувати великі масиви законодавчої інформації? З рішенням LIGA360 PRO. Легко знайдіть пов'язану аналітику, НПА, судову практику для будь-якого документа. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Відкриття філії чи представництва української компанії за кордоном

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини