Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні незабаром буде відкрито публічний доступ до Реєстру декларацій

Реклама

Національне агентство з питань запобігання корупції зауважило, що його пріоритетом є забезпечення захисту інформації про декларантів, які захищають нашу державу, та членів їх сімей.

Зараз НАЗК працює над вилученням декларацій з публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр), поданих такими особами.

НАЗК зазначило, що не пізніше 10 грудня завершить цю роботу за поданнями ініціаторів вилучення, які надійшли до цієї дати. Таким чином, буде забезпечено відкритий цілодобовий доступ до Реєстру із врахуванням заходів безпеки, визначених п. 2-11 Прикінцевих положень Закону «Про запобігання корупції».

В Агентстві звернули увагу декларантів та ініціаторів внесення подань про вилучення декларацій з публічної частини Реєстру, що залишилося обмаль часу для подачі до НАЗК відповідного подання до відкриття Реєстру.

Ініціатором вилучення декларацій, поданих суб'єктами декларування, які зараз мобілізовані до лав ЗСУ, є Генеральний Штаб України.

НАЗК нагадало, що на підставі подань вилучаються з відкритого доступу не тільки декларації, а й повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, подані за всі періоди. Всі документи, подані до Реєстру декларантами, стосовно яких на підставі подань вже застосовані заходи захисту, вилучаються з публічного доступу автоматично.

Вилучення документів з публічної частини Реєстру декларацій здійснюватиметься НАЗК за поданнями ініціаторів і після 10 грудня аж до дати завершення чи скасування воєнного стану в Україні, однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі.

Повний публічний доступ до Реєстру буде забезпечено НАЗК після завершення чи скасування воєнного стану в Україні.

Як державному службовцю зручно ознайомитись із правовою картиною дня та контролювати зміни? LIGA360: Органи влади надасть інструменти для моніторингу законодавства та судової практики, дозволить автоматично аналізувати великі обсяги документів. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Вплив воєнного стану на правила декларування майна в Україні. Аналіз законодавчих змін

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини