Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набрав чинності Закон щодо посилення відповідальності за службову недбалість, якщо вона спричинила загибель людини

Реклама

1 грудня набрав чинності Закон № 3442-IX «Про внесення зміни до статті 367 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за службову недбалість, якщо вона спричинила загибель людини»

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила документ 8 листопада 2023 року, а офіційне опублікуванян відбулося 30 листопада в газеті "Голос України" .

Законодавчим актом стаття 367 Кримінального кодексу доповнюється новою частиною третьою, якою встановлюється кримінальна відповідальність за службову недбалість, що спричинила загибель людини.

За кримінальне правопорушення, передбачене частиною третьою статті 367 КК України, може бути призначено покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Як швидко аналізувати великі масиви законодавчої інформації? З рішенням LIGA360 PRO. Легко знайдіть пов'язану аналітику, НПА, судову практику для будь-якого документа. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Закон «Про правотворчу діяльність»: що врахувати правникам?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини