Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як зареєструвати Paypal Українцю

9 листопада 2023, 17:53
1185
0
Реклама

Важливість PayPal для українських користувачів

PayPal - це швидкий і безпечний спосіб оплати в Інтернеті, який впроваджує технології майбутнього у сферу фінансів та електронних платежів. Зараз PayPal є однією з найпоширеніших платіжних систем у світі, з мільйонами активних користувачів і партнерів по всьому глобальному ринку.

Сьогодні багато Українців знаходяться за межами своєї країни. Саме там PayPal стає корисним інструментом для українців, які бажають легко та зручно здійснювати платежі та перекази грошей.

Ви можете безкоштовно зареєструвати обліковий запис і завантажити додаток Paypal, щоб отримувати та надсилати гроші. Він також дозволяє швидко та легко здійснювати автоматичні платежі за всі ваші щомісячні рахунки та підписки.

Крім того, PayPal пропонує високий рівень безпеки для своїх користувачів. Із застосуванням сучасних технологій аутентифікації та шифрування даних, ваші фінансова та особиста інформація залишаються в надійних руках. Ви можете бути впевнені, що ваші гроші та особисті дані залишаються під надійним захистом.

У цій статті ми розглянемо всі аспекти реєстрації облікового запису PayPal для українських громадян.

Надсилайте й отримуйте гроші за допомогою PayPal

З 17 березня 2022 українські користувачі Paypal можуть надсилати платежі членам своєї родини і друзям й отримувати від них грошові перекази, а також Paypal тимчасово відмовився від комісій для всіх українських рахунків. Але все ще може стягуватися плата Емітентом картки або банком.

Ви можете вибрати функцію миттєвого переказу PayPal, щоб отримати свої гроші протягом декількох хвилин, якщо ця функція підтримується вашим банком або емітентом картки.

Якщо навіть ви змушені були змінити своє місце перебування з України на будь яку країну, включаючи Польщу, Румунію, Словаччину, Молдову або Угорщину, ви зможете отримати доступ до свого облікового запису, якщо послуги PayPal доступні в цих регіонах.

Комісії не стягуватимуться до 31 грудня 2023 року.

Реєстрація на PayPal

Реєстрація на PayPal - це насправді дуже легкий та швидкий процес. Щоб почати, слідуйте цим крокам:

1. Відкрийте офіційний веб-сайт PayPal: Почніть зі входу на офіційний веб-сайт PayPal за адресою www.paypal.com або завантажте додаток Paypal у маркеті на своєму телефоні. У вас також повинен бути безперешкодний доступ до інтернету.

2. На головній сторінці PayPal виберіть опцію "Sign Up" або "Реєстрація" для створення нового облікового запису.

3. Виберіть тип облікового запису: PayPal пропонує різні типи облікових записів, включаючи особистий та бізнес-акаунти. Виберіть той, який відповідає вашим потребам.

4. Заповніть особисті дані: Уведіть своє ім'я, прізвище, адресу електронної пошти та оберіть надійний пароль.

5. Додайте інформацію про країну та адресу: Вам буде запропоновано ввести інформацію про свою країну та поштову адресу. Переконайтеся, що ця інформація вірна.

6. Підтвердження облікового запису: Після введення основних даних, вам може бути запропоновано підтвердити ваш обліковий запис за допомогою коду, який буде відправлено на вказану електронну адресу.

7. Додайте банківський рахунок або картку: Щоб сповна користуватися можливостями, які надає PayPal, вам слід з'єднати свій банківський рахунок або картку із вашим аккаунтом Paypal. Це допоможе вам здійснювати платежі та перекази грошей.

8. Також активуйте двоетапну аутентифікацію у вашому обліковому записі для підвищення безпеки. Це запобігатиме несанкціонованому доступу до ваших коштів.

Завершивши ці кроки, ви створите свій особистий обліковий запис PayPal та матимете доступ до усіх його функцій. Пам'ятайте про важливість збереження свого пароля в секреті та регулярно оновлюйте його для забезпечення максимальної безпеки вашого облікового запису.

Legal Solution - аналіз законодавства й практика правозастосування для кожного фахівця. Знайдіть нормативні документи, досліджуйте правові питання та звіряйтеся з експертами. Дізнайтеся більше переваг за посиланням 

Додавання банківського рахунку та підтвердження картки

Проста інструкція, як можна додати свій банківський рахунок у PayPal:

1. Увійдіть до свого облікового запису PayPal.

2. Перейдіть до розділу "Настройки".

3. Оберіть "Банківський рахунок".

Введіть необхідну інформацію про ваш банківський рахунок, таку як номер рахунку, номер міжнародного банківського коду (IBAN), номер SWIFT / BIC (якщо необхідно), та назву банку.

Переконайтеся, що надали правильну інформацію, і збережіть інформацію.

PayPal може ініціювати невеликий платіж на ваш банківський рахунок для підтвердження його власності. Після зарахування цього платежу на ваш рахунок, поверніться до облікового запису PayPal та підтвердьте платіж, вказавши точну суму з вашого банківського випису.

Проста інструкція із підтвердження картки:

1. Увійдіть до свого облікового запису PayPal.

2. Перейдіть до розділу "Настройки".

3. Оберіть "Банківські картки".

Введіть інформацію про вашу банківську картку, включаючи номер карти, термін дії та CVV-код (зазвичай це 3-значний код на зворотному боці картки).

Після введення інформації, PayPal може автоматично провести перевірку карти, і вам потрібно буде підтвердити операцію, вказуючи суму, яка була списана або нарахована на вашу картку.

Після успішного підтвердження картки, вона буде прив'язана до вашого облікового запису PayPal.
Поради для успішної реєстрації та використання PayPal

Отже, щоб успішно користуватися Paypal, слід дотримуватися кількох важливих порад:

  • Завжди слід дотримуватися високих стандартів безпеки та надійності облікового запису PayPal. Використовуйте складні паролі та активуйте двоетапну аутентифікацію для додаткового захисту.

  • Дотримуйтесь податкового законодавства: Пам'ятайте про свої податкові обов'язки та вчасно подавайте звіти податковим органам.

  • Працюйте з надійними партнерами: Під час бізнес-операцій обирайте надійних партнерів та завчасно перевіряйте їхню репутацію.

  • Оновлюйте інформацію: Регулярно оновлюйте свої особисті та фінансові дані в обліковому записі PayPal.

Зважаючи на ці поради та дотримуючись правил користування PayPal, ви зможете насолоджуватися всіма перевагами цієї платіжної системи. PayPal відкриває перед вами безмежні можливості для онлайн-платежів та фінансових операцій, які легко використовувати в Україні та за її межами.

Буцький Ілля Олександрович
Молодший юрист Stron Legal Services

Читайте також: PayPal в Україні: як оформити та які переваги використання

PayPal в Україні запрацював повноцінно

LIGA360 - підтримка бізнесу в умовах воєнного стану. Дізнавайся оперативно про головне: НПА, новини й аналітика, відповіді на гарячі питання. Отримай доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини