Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 жовтня суди переходять на онлайн-оформлення вихідної поштової кореспонденції

Реклама

Східний апеляційний господарський суд нагадав, що з 1 жовтня 2023 року суди повністю переходять на онлайн-оформлення вихідної поштової кореспонденції, що передбачає автоматичне формування всіх згрупованих реєстрів поштових відправлень.

У зв'язку з цим суд звернув увагу на таке:

Адміністратор ЄСІТС реалізував функціонал взаємодії між автоматизованою системою документообігу суду та програмним забезпеченням АТ «Укрпошта». Відтак, оформлення реєстрів поштових відправлень автоматично згенеровується спеціальною програмою Укрпошти, обов'язковими умовами якої є наявність:

  • «ЄДРПОУ» (для юридичних осіб) та «РНОКПП» (для фізичних осіб) за його наявності або номера і серії паспорта для фізичних осіб - громадян України;

  • «Найменування» учасників справи.

Таким чином, при формуванні відправлення обов'язково мають бути заповнені поля в картці на особу «ЄДРПОУ/ІПН» та «Найменування».

Враховуючи зазначене, варто дотримуватися форми і змісту документів при зверненні до суду, а саме статей 162, 258 Господарського процесуального кодексу, оскільки недотримання вказаних вимог є підставою для винесення судом ухвали про залишення поданих документів без руху.

В іншому випадку у суду буде відсутня можливість належного повідомлення учасників судового процесу.

За повідомленням порталу «Судова влада України»

Бажаєте контролювати зміни судових справ? Налаштуйте моніторинг на ІТ-платформі LIGA360. Система сповіщатиме про появу нових рішень відповідної тематики або у певній справі. Замовте тестовий доступ за посиланням.

Читайте також:

Уряд пропонує посилити самостійність Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини