Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кошторисна документація щодо об'єктів, що будуються за державні чи публічні кошти, буде доступна на порталі ЄДЕССБ

Реклама

Запрацював оновлений функціонал публікації відомостей про кошторисну документацію на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) щодо об'єктів, які будуються за державні чи публічні кошти.

Про це повідомила голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Народна депутатка зазначила, що тепер буде видно, скільки і на що витрачається, і будь-які махінації чи недоцільне витрачання коштів буде видно як на долоні.

«Якщо раніше, через запровадження воєнного стану, в кошторисі були доступні загальні показники, такі як будівельні роботи, чи їх загальна вартість, то в оновленому функціоналі додано можливість завантажити файли з деталізованими даними. Тобто відтепер можна вивчити, як розподіляються кошти на всіх етапах будівельного проєкту, включаючи вартість робіт, устаткування, меблі, інвентар та інші витрати. Це дозволить більш точно оцінити вартість та розподіл фінансових ресурсів, а також відстежувати, чи відповідають витрати запланованим обсягам», - роз'яснила Олена Шуляк.

Пані Шуляк розповіла, що оновлення функціоналу публікації відомостей дасть змогу громадськості та зацікавленим особам перевіряти витрати публічних коштів на будівництво.

Як юристу бути ефективніше у новому бізнес-сезоні? Спробуйте перше рішення для українських юристів LIGA360, яке поєднало весь обсяг судової практики та законодавства - та аналізує їх за технологіями великих даних. Тільки зараз отримайте знижку -10% при купівлі рішення на рік.

Читайте також:

Які об'єкти можливо будувати та які будівельні роботи виконувати без дозвільної документації

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини