Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд уніс до об'єктів критичної інфраструктури ще дві позиції

Реклама

Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 455, яка вносить нові позиції до переліку об'єктів критичної інфраструктури: це підприємства, сферою діяльності яких є виробництво ветеринарних препаратів, а також експлуатація елеваторів.

За словами першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького, боротьба з інфекційними захворюваннями тварин має безпосередній вплив на економіку держави. Основним фактором недопущення більшості хвороб тварин є профілактична вакцинація. Нестабільність епізоотичної ситуації в країні може призвести до значних економічних збитків, пов'язаних із зниженням приросту ваги с/г продуктивних тварин, їхньої загибелі та обмежень на торгівлю, як на внутрішньому, так зовнішньому ринках.

«Виробництво ветеринарних препаратів є важливою галуззю для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в країні, і ця галузь потребує підтримки держави», - наголосив Тарас Висоцький.

Він також підкреслив, що безперервна робота елеваторів необхідна для стабільного та рівномірного експорту базисної продукції і важлива у національно-стратегічному забезпеченні продовольчим запасом.

Мінагрополітики нагадало, що основний перелік об'єктів критичної інфраструктури регламентується постановою Кабінету Міністрів від 9 жовтня 2020 року № 1109 (в редакції постанови від 16 грудня 2022 року № 1384).

Забезпечте систематичний моніторинг законодавства та змін правового поля для вашого бізнесу. З LIGA360:Compliance ви не пропустите жодної вимоги від регуляторів - в тому числі нововведень в галузі фінансового моніторингу, податкового чи антимонопольного законодавства. Отримайте повноту інформації для свого бізнесу з LIGA360.

Читайте також:

Мінекономіки розповіло про типові недоліки в оформленні списків військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини