Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Реклама

У МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко повідомив сьогодні, 2 травня, передає Департамент комунікації МВС.

Зазначається, що родичі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть вже звертатися за витягом з реєстру. 

Витяги з Єдиного реєстру надаватимуть представники Департаменту інформатизації МВС України.

Для отримання документа потрібно звернутися до МВС (надіслати поштою за адресою м.Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України, або на електронну скриньку pgmia@mvs.gov.ua) із власне запитом та копіями документів, що засвідчують особу запитувача та ступінь споріднення зі зниклою особою. 

«Цей реєстр є повністю захищеною базою даних. І доступ до нього будуть мати визначені посадовці: представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, працівники Національної поліції та Департаменту інформатизації МВС України. Картки записів формуються на основі заяв, поданих родичами зниклих до Національної поліції. А верифікацію кожної особи здійснює безпосередньо Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти», - наголосив заступник міністра внутрішніх справ.

А ви впевнені у зв'язках бізнес-партнерів? Перевірити наявність російського і білоруського сліду компаній допоможе CONTR AGENT у LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Читайте також: Європейська Рада підтримала створення механізму для реєстрації збитків, завданих рф Україні

Європарламент визнав рф державою-спонсором тероризму

Парламентська асамблея НАТО визнала рф країною-терористом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини