Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін спростив імпорт групи товарів, необхідних для фронту та оборонно-промислового комплексу

Реклама

Кабмін спростив процедуру ввезення низки товарів подвійного призначення, необхідних безпосередньо для забезпечення відсічі агресору чи в якості комплектуючих для виробників українського озброєння. Відповідні зміни ухвалено з доопрацюванням на урядовому засіданні 30 березня 2023 року, повідомила прес-служба Мінекономіки.

Зміни вносяться до Постанови «Про перелік товарів, на міжнародні передачі (імпорт) яких не поширюється дія Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» у період воєнного стану на території України».

«Ми суттєво збільшуємо можливості для імпорту та розширюємо коло імпортерів товарів подвійного призначення, необхідних для забезпечення обороноздатності нашої держави, зокрема суттєво розширено перелік товарів подвійного використання, які можуть ввозитися в Україну без процедур експортного контролю. До таких товарів додано системи зв'язку, телеметричне обладнання, системи захисту інформації, а також відповідне програмне забезпечення і технології. Рішення має значно покращити забезпечення як безпосередньо наших захисників на фронті, так і виробників для виготовлення сучасної потужної зброї», - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Читайте також: Спрощено імпорт товарів військового призначення: рішення Уряду

Уряд спростив порядок ввезення на митну територію Україну дронів, касок і бронежилетів

Витрачаєш багато часу на аналіз законодавства? Спробуй найзручніші інструменти legal research в LIGA360. Миттєвий пошук серед мільйонів документів. Для кожного НПА - пов'язана аналітика, законодавство та судові справи. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини