Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд спростив порядок ввезення на митну територію Україну дронів, касок і бронежилетів

Реклама

На час дії воєнного стану пропуск через митний кордон України гуманітарної допомоги (засобів індивідуального захисту, товарів для їх виробництва, безпілотників і їх частин) здійснюється за місцем перетину митного кордону.

Такі зміни до постанови Кабміну № 174 «Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану» ініційовані Міністерством економіки спільно з Міністерством оборони та ЗСУ.

Відповідна урядова постанова від 3 січня 2023 року № 2 набрала чинності 4 січня.

Зокрема, документом визначено, що перевізник заповнює та подає в паперовій або електронній формі декларацію на відповідний товар. У переліку такої гуманітарної допомоги - безпілотні літальні апарати, їх частини цивільного призначення та подвійного використання від донорів.

Також каски і бронежилети, виготовлені відповідно до технічних умов, військових стандартів, стандартів НАТО, нитки і тканини (матеріали) для виготовлення бронежилетів.

Крім того, у новій редакції постанови скасовуються заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності та необхідність оформлення гарантійних листів.

За повідомленням Урядового порталу

Новый год - новая LIGA360 для компаний. Обеспечьте информацию для ключевых сотрудников, автоматизируйте медиамониторинг и договорную работу вашего бизнеса. До 15 января выберите LIGA360 для 3 или 5 специалистов, чтобы получить скидку.

Читайте також:

Затверджено Концепцію трансформації системи військової освіти за стандартами НАТО: що передбачено

Затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини