Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати пропонують офіційно визнати політичний режим в росії як рашизм

Реклама

Депутати зареєстрували в Раді проєкт постанови № 9101 "Про Заяву Верховної Ради України "Про визначення існуючого в російській федерації політичного режиму як рашизму та засудження його ідеологічних засад і суспільних практик як тоталітарних та людоненависницьких"".

Постанова Верховної Ради України покликана засудити рашизм як ідеологію і практики, що лежать в основі державної політики російської федерації та містить заклик до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав із закликом підтримати засудження ідеології, політики та практики рашизму.

"Даною Заявою, Верховна Рада України засуджує рашистський режим президента російської федерації В. Путіна як злочинний, звертається до міжнародного співтовариства із закликом застосувати реальні заходи для притягнення до відповідальності військовополітичного керівництва країни-агресора та об'єднати зусилля для подолання загроз, які становить такий режим для миру та безпеки", - йдеться в пояснювальній записці до проєкту постанови.

Читайте також: Володимир Зеленський підписав Указ про запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб

Президент підписав Указ про введення санкцій проти 116 фізичних та юридичних осіб, причетних до примусового вивезення українських дітей до рф

Президент підписав Указ про введення санкцій проти 164 фізосіб та 85 юросіб, пов'язаних із засновником «ПВК Вагнера»

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини