Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Процес ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції остаточно завершений

Реклама

Мінінфраструктури нагадало, що рішення про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції було ухвалено Кабінетом Міністрів у 2020 році. Причиною стали численні скарги на її діяльність та факти порушень у роботі.

Наразі Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури офіційно завершило ліквідацію ДАБІ. Роботу припинили всі її 24 територіальні органи, закрито 5420 виконавчих проваджень у судових справах.

«…Зараз ми реалізуємо масштабну реформу містобудування, в центрі якої цифровізація документів та автоматизація процесів. Ми прагнемо максимально мінімізувати людський фактор, аби учасники будівельного процесу могли онлайн подати необхідні документи та перевірити статус їх розгляду.

Паралельно працюємо над тим, щоб нова система була відкритою та прозорою. Аби до неї мали доступ не тільки контролюючі або правоохоронні органи, але й представники громадськості», - прокоментував Олександр Кубраков, Віце-прем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Всі документи Державної архітектурно-будівельної інспекції передані на зберігання в Центральний державний архів вищих органів влади та управління України.

Державний архітектурно-будівельний контроль та нагляд з вересня 2021 року здійснює Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ).

Як допомогти клієнтам захистити нерухомість? Сервіс SMS-Маяк дозволяє налаштувати моніторинг об'єктів та контролювати будь-які реєстраційні зміни. Придбайте зараз.

Читайте також:

Особливості договору купівлі-продажу майбутнього об'єкта нерухомості

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини