Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Унесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру: рішення Уряду

Реклама

Кабмін змінив Порядок ведення Державного земельного кадастру.

Відповідну постанову прийнято на урядовому засіданні, інформує пресслужба Мінагрополітики.

Документ розроблено з метою приведення Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 17 жовтня 2012 р. № 1051 (далі - Порядок), у відповідність із положеннями законів № 2530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов для відновлення та розвитку електронних комунікаційних мереж», № 2321-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів», № 1907-IX «Про публічні електронні реєстри».

Мінагрополітики повідомляє, що зміни стосуються:

  • впровадження механізму внесення змін у відомостях Державного земельного кадастру про угіддя земельних ділянок на угіддя самозалісеної ділянки. Так, відповідно до статті 21 Закону «Про Державний земельний кадастр» відомості про угіддя земельної ділянки вносяться до Державного земельного кадастру на підставі заяви власника земельної ділянки або за рішенням органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, який відповідно до статті 122 Земельного кодексу приймає рішення про передачу земельних ділянок державної чи комунальної власності у власність, - щодо зміни угідь на угіддя самозалісеної ділянки;

  • інформаційної взаємодії базових реєстрів, зокрема, застосування відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, з метою верифікації відомостей (даних) про особу та ідентифікації особи у інформаційно-комунікаційних системах центральних органів виконавчої влади;

  • приведення у відповідність до змін у законодавстві деяких положень зазначеного Порядку в частині використання термінології щодо електронних комунікацій.

SMS-Маяк - надійна допомога бізнесу в захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Читайте також:

ТОП-5 рішень Верховного Суду у земельних спорах 2022 року

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини