Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За ухилення від орендної плати арештовано майно підприємства на 628 млн грн

Реклама

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб акціонерного товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це повідомила прес-служба БЕБ.

Зазначається, що упродовж 2020 - 2021 років службові особи підприємства вносили у документи бухгалтерського обліку та податкової звітності товариства недостовірну інформацію щодо орендної плати за користування земельною ділянкою. 

"Здійснення господарської діяльності - розробки корисних копалин, товариство орендувало у райдержадміністрації земельну ділянку, що відноситься до ділянок державної та комунальної власності. У порушення вимог п. 46.1 ст. 46,  п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України та з метою ухилення від сплати обов'язкових платежів, службовці умисно ігнорували зміни щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки, таким чином занизили розмір орендної плати за земельну ділянку", - встановило БЕБ.

За ініціативою співробітників БЕБ, для забезпечення подальшого відшкодування збитків завданих державі, ухвалою слідчого судді накладено арешт на нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтовною вартістю 628 млн гривень.  

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ознаками правопорушень передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 212 КК України

А ви впевнені у зв'язках бізнес-партнерів? Перевірити наявність російського і білоруського сліду компаній допоможе CONTR AGENT у LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Читайте також: БЕБ арештувало логістичний центр, який належить росіянам: вартість активів близько 700 млн грн

Ухилення від сплати податків у розмірі 23 млн грн: БЕБ повідомило про підозру громадянці України

Суд наклав арешт на майно забудовника, який підозрюється в ухиленні від сплати податків на 140 млн грн

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів у 2023 році! Модуль "Мистецтво оборони" у LIGA360 надасть відповіді, як захистити бізнес правовим шляхом. Замовте прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини