Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 січня Держпраці видає дозволи тільки в електронній формі

Реклама

3 січня 2023 року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - дозвіл) в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Відтепер для отримання дозволу достатньо заповнити онлайн-заяву, до якої додати електронний висновок експертизи.

Окрім видачі дозволу, онлайн доступні також анулювання, переоформлення та продовження строку дії дозволів, які було отримано в електронній формі.

Поряд із цим з 1 січня 2023 року всі видані дозволи підписуються виключно електронними цифровими підписами керівників територіальних органів Держпраці та містять QR-коди з посиланням на виданий дозвіл.

Суб'єкт господарювання, якому видано дозвіл, зможе з легкістю перевірити достовірність накладеного підпису та отримати актуальну інформацію про виданий дозвіл, лише відсканувавши QR-код.

Важливо: послуги анулювання, переоформлення та продовження строку дії раніше отриманих дозволів у паперовому вигляді потребують подання оригіналу дозволу та здійснюються через ЦНАП.

Держпраці нагадала, що сьогодні в електронному вигляді на Порталі електронних сервісів Мінекономіки вже доступні послуги з:

Новый год - новая LIGA360 для компаний. Обеспечьте информацию для ключевых сотрудников, автоматизируйте медиамониторинг и договорную работу вашего бизнеса. До 15 января выберите LIGA360 для 3 или 5 специалистов, чтобы получить скидку.

Читайте також:

Податкові перевірки під час воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини