Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нові плани видачі посвідчення водія: Головний сервісний центр МВС

Реклама

Автошколам представили плани впровадження сучасних технічних засобів та новітніх технологій у процедуру видачі посвідчення водія. Про це повідомила прес-служба МВС.

Верифікація та доступ до класу для складання іспитів

Особа, яка складає теоретичний іспит, буде заходити до екзаменаційного класу, де на вході стоятиме камера. Вона розпізнаватиме обличчя кандидата у водії, що дозволить направляти особу на рандомно визначене в Єдиному державному реєстрі МВС робоче місце для складання теоретичного іспиту.  

Щодо верифікації, то у майбутньому громадяни зможуть самостійно фотографуватися на посвідчення водія. Для цього кожен сервісний центр МВС матиме сучасне обладнання, яке дозволить робити це, а для ідентифікації особи буде використовуватися ідентифікаційний код та id-картка.

Водночас теоретичний іспит проходитимете в екзаменаційному класі за таких умов:

• FACE ID ідентифікація особи протягом усього процесу складання;
• фіксація обличчя та екрану при негативній відповіді на екзаменаційне питання;
• унеможливлення віддаленого доступу до робочих місць;
• контроль за поведінкою особи;
• відео-фіксація процесу складання.

Крім того, планується вивід відео web-камер розміщених на робочих станціях у класі на робоче місце екзаменатора. Це дозволить контролювати весь процес онлайн.

Практичний іспит

Зміни також торкнуться процесу практичного складання іспитів. Автомобілі у сервісних центрах МВС будуть оснащені відеореєстором з 4-ма камерами - спереду, ззаду, дві проекції салону, внутрішній монітор для контроля ракурсу та роботи відеореєстратора, сигналізуючі датчики та дублюючі педалі. Також буде рандомний вибір Єдиним державним реєстром МВС екзаменаторів та маршруту для приймання практичного іспиту. 

Зокрема, екзаменатор матиме електронний check-list, face-id кандидата, можливість розпізнавання номеру транспортного засобу, автоматичне надходження результатів складання до Єдиного державного реєстру МВС.

Крім того, майбутнім водіям не треба шукати для оренди вантажні авто, авто з прицепами, мотоцикли, якщо їх не має у сервісному центрі МВС. Тепер всі ці транспортні засоби там будуть і кожен охочий зможе скласти практичний іспит.

Витрачаєш багато часу на аналіз законодавства? Спробуй найзручніші інструменти legal research в LIGA360. Миттєвий пошук серед мільйонів документів. Для кожного НПА - пов'язана аналітика, законодавство та судові справи. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Читайте також: Набрали чинності чергові зміни до Правил дорожнього руху

З 14 грудня реєстрація транспортних засобів буде за новим алгоритмом

-30% на корпоративне рішення LIGA360 - тільки до 31 грудня. Надайте повноту інформації та інструментів для керівників, юристів, бухгалтерів, HR, PR фахівців. А ще отримуйте бонус для всієї компанії: сервіси медіамоніторингу та автоматизації договірної роботи. Замовляйте LIGA360 за новорічними цінами за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини