Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Озброєні інформацією в новому році: акційні умови на LIGA360 для адвокатів і юристів

14 січня 2023, 11:42
297
0
Автор:
Реклама

Січень - місяць, коли всі намагаються скласти плани на прийдешній рік. І навіть сьогодні, попри всі виклики, перед якими постають українські компанії, бізнес-сезон на старті нового року активно починає набирати обертів.

LIGA ZAKON традиційно підготувала пропозиції, які допоможуть бути озброєним найактуальнішою інформацією у 2023 році.

LIGA360: Адвокат НААУ

Рішення для адвоката - LIGA ZAKON пропонує на найвигідніших умовах спеціально до Дня адвокатури. Тож у разі підключення до 15 січня ви отримаєте:

· оплату внеску на адвокатське самоврядування;

· можливість протягом року відвідувати вебінари НААУ й отримати до 16 балів;

· спеціальну річну знижку в разі купівлі рішення для адвоката - 10 %.

LIGA360: Адвокат НААУ - це практичний та ефективний набір інструментів для роботи сучасного адвоката в умовах воєнного часу, який містить: доступ до повної бази законодавства й аналітичних оглядів, алгоритми дій для бізнесу в різноманітних ситуаціях, бізнес-схеми з актуальними посиланнями на НПА, коментовані кодекси та документи за різноманітними галузями економіки, що спростить роботу в досить широкій сфері співпраць.

Також у рішенні для адвоката дібрано функціонал, який полегшить рутинну роботу та нагадає про важливе, а саме: смартсигнали для автоматизації контролю оновлень законодавства, юридичний календар, розклад судових засідань, які можна поставити на моніторинг.

А ще низка інструментів, які спростять роботу в суді та допоможуть підготуватися до судового засідання. Ідеться про пошук та аналіз судових рішень, правові позиції та подібні справи, прогнозування результатів судових розглядів, практика ЄСПЛ та зв'язки зі статтями Конвенції про захист прав людини тощо. У пригоді адвокатові стануть і практична аналітика від експертів ринку та, звісно, моніторинг контрагентів і партнерів компанії, зокрема, на наявність токсичних зв'язків.

Не забули і про репутацію самого адвоката. Тепер для популяризації діяльності адвоката LIGA360 дає можливість створити профіль для розміщення інформації про послуги й публікації в Національному юридичному каталозі Liga:BOOK.

Чому варто замовити LIGA360: Адвокат НААУ саме зараз? Оплативши рішення LIGA360, ви до того ж оплачуєте внесок на адвокатське самоврядування та зможете отримувати бали для підвищення кваліфікації. А ще вам відкриється доступ до 100 млн рішень українських судів. Замовте LIGA360, щоб завжди бути впевненим у своїй перемозі, за посиланням.

LIGA360: Юридичний бізнес

Рішення для командної роботи фахівців юридичної компанії охоплює партнерів, юристів, а також бонусні ліцензії для BDO й бухгалтера, що дасть змогу комплексно підійти до робочого процесу.

Нова пропозиція дає можливість юридичним фахівцям відстежувати зміни правового поля й аналітику, доступ до різноманітних інструментів для швидкого пошуку та аналізу необхідної правової інформації, аналізувати й моніторити судові рішення, правові позиції та подібні справи. Дасть змогу перевірити й поставити на моніторинг інформацію про партнерів, контрагентів, конкурентів, а також побачити токсичні зв'язки. Крім того, завдяки розкладу судових засідань ви отримаєте сповіщення про засідання чи зміни у справі, яку поставлено на моніторинг.

LIGA360 вміщує сервіси для всієї юридичної компанії, які допомагають моніторити репутацію в медіа, аналізувати публікації про компанію тощо.

А також надають можливості для просування компанії на ринку: створення профілю компанії з переліком послуг і фахівців, розміщення публікацій та аналітичних матеріалів на сторінках LIGA ZAKON, проведення вебінарів тощо.

Відкрийте більше можливостей LIGA360 для юридичного бізнесу. Придбайте рішення для 5 юристів - отримайте рішення для бухгалтера та піарника в подарунок за посиланням. Тільки до 15 січня забезпечте більше співробітників інформацією за тією ж ціною.

LIGA360: Корпоративне рішення для всієї компанії

Максимум корисного функціонала в єдиному рішенні для всієї команди: керівника, юриста, бухгалтера, HR- та PR-менеджерів. Рішення LIGA360 сформоване так, щоб кожен із фахівців мав можливість ефективно виконувати щоденні завдання.

Юристи та комплаєнс-фахівці - перевіряти й налаштовувати автоматичний моніторинг інформації про контрагентів, виявляти токсичні зв'язки, аналізувати зміни у правовому полі та віднаходити алгоритми дій у нетипових ситуаціях. А моніторинг судових справ і засідань допоможе під час підготовки до судових процесів.

Бухгалтери та кадровики - вивчати алгоритми дій, мати відповіді на нагальні питання та за потреби звернутися за консультацією до податківців і експертів. А також бізнес-кейси та схеми послідовності дій, покрокові інструкції на випадок перевірок від органів контролю й консультації щодо кадрового обліку, роботи з персоналом.

У січні до функціонала корпоративного рішення LIGA360 увійшли також 2 новинки. Це моніторинг репутації в медіа (бренду та персон), а також можливість автоматизувати роботу з договорами компанії. Обидві можливості включено до рішення й доступні всім користувачам у межах однієї компанії.

Щоб обрати найвигідніший варіант для своєї компанії - до 15 січня підключіть LIGA360 на термін від 6 місяців для 3 або 5 фахівців й отримайте гарантовану знижку в 30 %. Замовити чи ознайомитися з пропозицією можна за посиланням.

Смілива робота під час війни - це передусім робота на користь країни. Кожна компанія - від невеликого підприємця до великого бізнесу - є складовою частиною єдиного механізму, який ми називаємо економіка України. Нині, як ніколи, ми не можемо дозволити собі зупинитись, а мусимо йти лише вперед задля перемоги.

Обирайте свою святкову пропозицію, підключайте рішення, яке підходить саме для вашої команди.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини