Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розмір щорічних внесків на адвокатське самоврядування у 2023 році

Реклама

Рада адвокатів України ухвалила рішення № 135, яким затвердила розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2023 - 2024 роки.

Розмір внеску на 2023 рік встановлено на рівні прожиткового мінімуму, який відповідно до Закону № 2710-IX «Про Державний бюджет України на 2023 рік» становить на 1 січня 2023 року 2684 гривні.

Адвокати мають сплатити до 31 січня 2023 року:

  • 70 % цієї суми, або 1878,80 грн на рахунок Ради адвокатів регіону;

  • 30 % внеску, що складає 805,20 грн, - на рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Рада адвокатів України встановила перелік категорій адвокатів, які можуть бути звільнені або мають пільги на зменшення чи відтермінування сплати щорічного внеску:

  • особи з інвалідністю І та ІІ групи;

  • особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які брали участь у бойових діях на територіях інших держав);

  • особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій;

  • особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.

Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на 2023 рік адвокати подають до 31 грудня поточного року.

Адвокати мають можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн-оплату щорічного внеску в особистому кабінеті на сайті НААУ.

З питань внесків комунікація здійснюється через емейл vnesok@mail.unba.org.ua

За матеріалами Національної асоціації адвокатів України

Чому варто замовити LIGA360:Адвокат НААУ саме зараз? Оплативши рішення LIGA360 - ви оплачуєте внесок на адвокатське самоврядування, зможете отримувати бали для підвищення кваліфікації. А ще вам відкриється доступ до 100 млн рішень українських судів. Замовте LIGA360, щоб завжди бути впевненими у своїй перемозі.

Читайте також:

Адвокатський запит: як не допустити помилки при оформленні

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини