Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Призначено нове керівництво ПАТ «Мотор Січ»: Міноборони

Реклама

28 листопада 2022 року наказом Міністра оборони України внесені зміни до Статуту Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», на основі якого діє підприємство. Крім того, достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, Голови та Членів Ради директорів. Також, припинено повноваження та звільнено з посади Президента акціонерного товариства Вячеслава Богуслаєва. Про це повідомила прес-служба Міноборони.

Наказом Міністра оборони України Генеральним директором підприємства призначений Олексій Нікіфоров.

Обрано новий склад наглядової ради та її Голову - заступника Міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. До новоствореної Наглядової ради підприємства також увійшли: Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал.

Зазначається, що відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб України.

Читайте також: Арештовано колекційні автівки та скіфське золото підозрюваних в колабораціонізмі та пособництві рф посадовців "Мотор Січ"

СБУ арештувала майно президента АТ «Мотор Січ» на майже 1 млрд грн

Затверджено перелік майна "Комуністичної партії України", яке передається у власність держави

Рада розширила обов'язки СБУ

Володимир Зеленський підписав укази про застосування санкцій до 2507 фізосіб та 1374 юросіб

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини