Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уточнено механізм проведення загальних зборів акціонерного товариства під час війни

Реклама

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку уточнила формати проведення загальних зборів акціонерів акціонерного товариства або учасників корпоративного інвестиційного фонду у період дії воєнного стану.

Це передбачено рішенням від 6 листопада №1319, яке набуло чинності наступного дня наступного після його публікації на офіційному вебсайті НКЦПФР.

Встановлено, що у період дії воєнного стану загальні збори акціонерів акціонерного товариства або учасників корпоративного інвестиційного фонду можуть бути проведені виключно одним з наступних шляхів:

1) дистанційного проведення відповідно до Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів акціонерів та загальних зборів учасників корпоративного інвестиційного фонду;

2) проведення загальних зборів акціонерів акціонерного товариства, в яких беруть участь акціонери - власники 100 відсотків голосуючих акцій, відповідно до порядку, встановленого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 1318 від 06.11.2022 р.

Читайте також: Рада ухвалила Закон щодо бронювання військовозобов'язаних

Знайдіть потрібний шаблон договору в один клік! У цьому допоможе Contractum від LIGA360. Система надає декілька варіантів шаблонів за популярними тематиками, щоб обрати оптимальну структуру. Спробуйте сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини