Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держспецзв’язку стане уповноваженим органом із питань захисту критичної інфраструктури: Закон опубліковано

Реклама

5 листопада в газеті "Голос України" опубліковано Закон 2684-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури України".

Закон набирає чинності через один місяць з дня його опублікування, крім пункту 2 розділу Прикінцевих положень (про забезпечення Кабміном введення в дію нормативно-правових актів), який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

Зазначається, що Закон розроблений з метою належного забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері критичної інфраструктури та спрямований на створення сприятливих умов щодо виконання функцій уповноваженого органу з питань захисту критичної інфраструктури Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України.

"Установити, що під час дії воєнного стану, а також протягом 12 місяців після його припинення чи скасування повноваження уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури України, передбачені Законом України «Про критичну інфраструктуру», здійснюються Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України", - йдеться в тексті документу.

Як енергетичному бізнесу управляти ризиками? Спробуйте корпоративне рішення LIGA360. Законодавство й моніторинг змін енергоринку, перевірка контрагентів з України та Великобританії, відповіді експертів щодо ліцензій, перевірок, мита і податків. Детальніше

Читайте також: "Зелена" енергетика під час війни: чого чекати виробникам електроенергії?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини