Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ухвалено Закон щодо захисту фінансової системи України від дій рф

Реклама

Парламент схвалив в цілому законопроєкт № 8008 щодо захисту фінансової системи України від дій держави, яка здійснює збройну агресію проти України. Про це повідомив народный депутат Ярослав Железняк.
За його словами, передбачено:

  • недопущення до керівництва та управління суб'єктами первинного фінансового моніторингу осіб, які є громадянами рф;

  • розширення переліку високоризикових клієнтів громадянами та юридичними особами, які є резидентами рф, та/або діяльність, яких пов'язана з нею;

  • встановлення обов'язку для суб'єктыв первинного фінансового моніторингу звітувати в Держфінмоніторинг про порогові операції з суб'єктами, пов'язаними з рф.

Також були підтримані правки 16,19 та 22, якими скоротил строк статусу ПЕП (політично значущі особи - Politically Exposed Persons) з довічного до 3-х років після посади.
"До другого читання прибрали правку, що до високий ризик ділових відносин відносять осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", - додав нардеп.

А ви впевнені у зв'язках бізнес-партнерів? Перевірити наявність російського і білоруського сліду компаній допоможе CONTR AGENT у LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Читайте також: Ухилення від сплати податків у розмірі 23 млн грн: БЕБ повідомило про підозру громадянці України

Суд наклав арешт на майно забудовника, який підозрюється в ухиленні від сплати податків на 140 млн грн

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини