Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент зареєстрував у Раді законопроєкт щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій

Реклама

В Парламенті зареєстровано Президентський законопроєкт № 8109 "Про внесення зміни до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій під час дії воєнного стану".

Пропонується доповнити Закон "Про військовий обов'язок і військову службу" новою статтею, якою визначається, що під час дії воєнного стану:

  • призов на строкову військову службу не проводиться;

  • призовні комісії створюються для розгляду питань щодо:

- організації медичного огляду осіб, які перебувають на обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на облік військовозобов'язаних або виключення з обліку;

- направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складання вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.

У випадку ухвалення документу, Закон набуде чинності з дня його опублікування.

SMS-Маяк - надійна допомога бізнесу в захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Читайте також: Набув чинності Закон щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану

Закон щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації, опубліковано

Кабмін удосконалив військову процедуру посвідчення заповітів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини