Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ухвалено Закон щодо добровільного військового обліку жінок

Реклама

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №6482 щодо добровільного військового обліку жінок. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

«Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров'я та віком, крім зазначених у абзаці першому цієї частини, беруться на військовий облік військовозобов'язаних за їх бажанням», - йдеться в повідомленні.

Але залишилась норма про медичних працівників: «жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров'я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов'язаних».

Читайте також: Військовий облік жінок відтерміновано на рік: наказ Міноборони

Миттєво аналізуй законодавство та виявляй найважливіше! Відтепер у LIGA360:Юрист результати пошуку доступні у візуальному форматі. Діаграми можна змінювати за багатьма критеріями: статусом документів, видавниками, категоріями та ін. Замов доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини