Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як оформляється розірвання трудового договору за ініціативою роботодавця в умовах спрощеного режиму регулювання трудових відносин: Держпраці

Реклама

Фахівці Управління Держпраці у Полтавській області роз'яснили, як оформляється розірвання трудового договору за ініціативою роботодавця в умовах спрощеного режиму регулювання трудових відносин.

Трудовий договір розривається за ініціативою роботодавця шляхом підписання додаткової угоди про розірвання трудового договору або в односторонньому порядку шляхом надсилання працівнику у спосіб, визначений трудовим договором, або рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення офіційного повідомлення про розірвання трудового договору.

У разі надсилання працівнику повідомлення про розірвання трудового договору засобами поштового зв'язку трудовий договір вважається розірваним з наступного робочого дня після дати вручення працівнику офіційного повідомлення роботодавця про розірвання трудового договору або через сім календарних днів з дня надходження поштового відправлення роботодавця у поштове відділення за адресою працівника (стаття 49-8 Кодексу законів про працю).

Відповідно до статті 47 КЗпП роботодавець зобов'язаний у день звільнення видати працівникові копію наказу (розпорядження) про звільнення, письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому суми при звільненні та провести з ним розрахунок, а також на вимогу працівника внести належні записи про звільнення до трудової книжки, що зберігається у працівника.

Бізнес потерпає від застарілих методів управління? Спробуйте рішення LIGA360. Працюйте в єдиному інформаційному середовищі для вирішення ключових завдань - legal research, контроль ризиків в умовах війни, аудит та комплаєнс, онбординг та перевірка контрагентів. Замовте презентацію LIGA360 для своєї компанії прямо сьогодні.

Читайте також:

Набув чинності Закон щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини