Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

До Державного аграрного реєстру додано нові дані

Реклама

Міністерство аграрної політики та продовольства продовжує працювати над удосконаленням автоматизованої електронної системи «Державний аграрний реєстр», поліпшенням її функціональності та зручності для користувачів.

З огляду на це, відповідно до найкращих європейських практик і досвіду, до функціоналу Державного аграрного реєстру додано найсвіжіші відомості супутникових карт про посіви озимих та ярових врожаю 2022 року та можливість внесення дати дії договору на користування земельними ділянками.

Ці оновлення є важливими для ефективності роботи в ДАР не лише для агровиробників, а й для надавачів підтримки, роз'яснює Мінагрополітики.

Перше оновлення відбулося у розділі «Ділянки на карті»: тут було додано шари із супутниковими картами посівів озимих та ярих культур врожаю 2022 року. У такий спосіб організації, що впроваджують програми підтримки для українських агровиробників, зможуть пересвідчитися у тому, що земля, яка бере участь у програмах підтримки, справді оброблюється.

«У майбутньому це нововведення полегшить процес надання допомоги нашим сільгоспвиробникам. Адже фінансові установи зможуть безпосередньо в ДАР бачити верифіковану інформацію про вирощувані культури та їхні площі за умови надання агровиробником доступу до свого електронного кабінету», - роз'яснив заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Крім цього, за його словами, синхронізація даних супутникових карт з реальними відомостями від агровиробників стане неоціненним джерелом статистичної інформації для розвитку та удосконалення державних політик в аграрному секторі, а також дасть змогу підвищити якість супутникового моніторингу та прогнозування урожайності.

Щодо можливості внести дату дії договору на користування земельними ділянками, то детальну інструкцію можна подивитися за посиланням.

SMS-Маяк - надійна допомога бізнесу в захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Читайте також:

Підтримка аграрного сектору в умовах воєнного стану: що варто знати?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини