Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати пропонують дозволити керування авто з 16 років

Реклама

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 8039 "Про внесення змін до деяких законів України щодо керування автомобілями".

Положеннями цього законопроекту пропонується:

- доповнити частину другу статті 15 Закону України «Про дорожній рух» положеннями про те, що право на керування транспортними засобами категорії В може бути надано особам, які досягли 16-річного віку за письмовою нотаріально посвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників у разі, коли автомобіль з автоматичною коробкою передач, та особам, які досягли 17-річного віку за письмовою нотаріально посвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників у разі, коли автомобіль з механічною коробкою передач;

- встановити, що до ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності, належать знання Правил дорожнього руху та навички керування автомобілем (стаття 12 Закону України «Про освіту»).

Читайте також: В Україні хочуть запровадити відомчу реєстрацію транспортних засобів СБУ

Кабмін вніс зміни до ПДР та Порядку проведення обов'язкового технічного контролю ТЗ

Знайдіть потрібний шаблон договору в один клік! У цьому допоможе Contractum від LIGA360. Система надає декілька варіантів шаблонів за популярними тематиками, щоб обрати оптимальну структуру. Спробуйте сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини