Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Позов Асоціації приватних виконавців України до Мін’юсту: суд відкрив провадження у справі

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Некомерційної професійної організації «Асоціація приватних виконавців України» до Міністерства юстиції, повідомляє пресслужба суду.

В ОАСК нагадали, що позивач просить суд визнати протиправним наказ Мін'юсту від 24 травня 2022 року № 2068/5, яким було внесено зміни до наказу Мін'юсту від 4 квітня 2022 року № 1310/5 «Деякі питання доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження та Єдиного реєстру приватних виконавців України у період воєнного стану».

На думку позивача, оскаржувані зміни мають дискримінаційний характер щодо приватних виконавців, скасовують «заявочний» принцип відновлення доступу до АСВП та встановлюють певні умови, за яких приватному виконавцю відновлюється такий доступ, а саме:

- приватний виконавець не має заборгованості з плати за користування АСВП;

- приватний виконавець уклав договір страхування цивільно-правової відповідальності, строк дії якого не закінчився, мінімальний розмір страхової суми за яким не перевищує суму стягнення за виконавчими документами, що перебувають у нього на виконанні, та інші умови.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання у справі на 25 серпня 2022 року.

Потрібно знайти судове рішення за НПА чи контекстом? LIGA360 має 35 смарт-фільтрів для пошуку справ. Аналізуй судову практику в один клік.

Читайте також:

Перевірки суб'єктів господарювання під час війни

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини