Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін створив Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами

Реклама

Уряд створив Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами, що сприятиме відновленню будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив на виїзному засіданні в місті-герої Чернігові 13 липня 2022 року, повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Наразі значна кількість великих підприємств - виробників будівельних матеріалів пошкоджені або працюють не на повну потужність. Також через військові дії порушено логістичні зв'язки постачання продукції. Це призводить до стрімкого зростання цін та дефіциту будівельних матеріалів.

Штаб триматиме руку на пульсі ситуації та оперативно вирішуватиме проблемні питання забезпечення громад необхідними будівельними матеріалами. Це дозволить пришвидшити відновлення об'єктів житлової, соціальної та критичної інфраструктури, а також будівництво нових споруд та будівель різного призначення», - зазначив Олексій Чернишов.

Оперативний штаб утворено як консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів. Очолить його заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Згідно з ухваленим рішенням також до складу Штабу увійдуть представники Мінрегіону, Державної інспекції архітектури та містобудування, Державної митної служби, Міністерства економіки, Офісу підтримки реформ Мінрегіону та обласних і Київської міської військових адміністрацій.

Основні завдання Штабу:

  • координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, представників будівельного бізнесу та відповідних торговельних мереж для забезпечення будівельними матеріалами (виробами, продукцією) для відновлення постраждалих об'єктів;

  • оперативне вирішення проблемних питань із налагодження постачання матеріалів (виробів, продукції) до кінцевого споживача.

Ще більше інформації про партнерів й конкурентів вашого бізнесу. Відтепер сервіс CONTR AGENT доповнився 30 реєстрами для перевірки ліцензій компаній. Замовте рішення сьогодні та захистіться від сумнівних бізнес-зв'язків.

Читайте також:

Воєнний стан: як вести бізнес - поради юриста

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини