Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Національна асоціація адвокатів України створила п’ять нових представництв у Європі

Реклама

Розпорядженнями Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової створено п'ять нових представництв НААУ в європейських країнах.

Уперше створені представництва в Болгарії: у місті Бургас офіс очолив адвокат Олександр Шумов, у місті Велінград - адвокат Сергій Веприцький.

У Румунії представництво НААУ відкрилося в столиці. Головою представництва призначено адвокатесу Ганну Колесник, яка також очолює Комітет з питань захисту прав людини НААУ.

У Португалії створено представництво в Порту. Його очолила адвокатеса Ганна Литвин, член Ради адвокатів м. Києва попереднього скликання.

Проректор Вищої школи адвокатури НААУ, керівник Центру досліджень адвокатури і права, адвокатеса Ірина Василик призначена очільником нового представництва НААУ в Польщі, у місті Краків.

Контакти нових представництв за кордоном указані в однойменному розділі на сайті НААУ.

Під час воєнного стану представництва НААУ за кордоном перебувають у постійній координації з міжнародними партнерами та благодійниками для залучення коштів на допомогу адвокатам в Україні. Також представництва налагоджують діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги вимушеним переселенцям; контактують з місцевими асоціаціями адвокатів, щоб визначити та облаштувати місця для надання безоплатної правової допомоги, зокрема, у питаннях перетину кордону, отриманні статусу біженців тощо.

Понад 40 представництв НААУ за кордоном працюють за принципом самофінансування і в своїй діяльності керуються Положенням, затвердженим РАУ, та іншими рішеннями вищого органу адвокатського самоврядування.

За матеріалами Національної асоціації адвокатів України.

Відвідуй навчальні заходи НААУ та отримуй кваліфікаційні бали. Календар заходів ВША НААУ допоможе вдало поєднати роботу та обов'язкове підвищення кваліфікації. Більше за посиланням.

Читайте також:

Банкрутство - збірний механізм можливостей, в тому числі й по відновленню бізнесу: Валерія Коломієць

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини