Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Допомога по частковому безробіттю для роботодавців: що передбачає урядова постанова

Реклама

24 червня 2022 року набрала чинності урядова постанова від 21 червня 2022 року 702, якою затверджено Порядок надання допомоги по частковому безробіттю.

Державна служба зайнятості роз'яснила основні положення прийнятого документа.

Хто може отримати допомогу?

Застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

Які умови?

  • зупинення виробництва продукції не менш як 20 % чисельності працівників роботодавця;

  • рівень скорочення тривалості робочого часу та доходу ФОП становить 30 і більше відсотків на місяць;

  • відсутність у роботодавця або ФОП, яка є застрахованою особою, заборгованості із виплати заробітної плати та сплати ЄВ або сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування протягом шести місяців, що передують місяцю зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг);

  • сплата роботодавцем за кожного працівника або фізичною особою - підприємцем, яка є застрахованою особою, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування протягом останніх шести місяців, що передують місяцю, в якому почалося зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг);

  • роботодавець не є фондом соціального страхування.

Хто надає допомогу?

Допомогу по частковому безробіттю надає центр зайнятості за зверненням роботодавця або ФОП.

Виплату працівникам допомоги по частковому безробіттю здійснює роботодавець, з яким оформлено трудові відносини. Важливо: допомога не виплачується співробітникам, які працюють за сумісництвом.

Виплата не здійснюється працівникові в період простою та відпустки без збереження заробітної плати і в разі призупинення трудових відносин.

Тривалість виплати

Допомога надається роботодавцям для виплати допомоги по частковому безробіттю працівникам, а також ФОП, які є застрахованими особами, на строк зупинення виробництва продукції, але не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців з дня зупинення (скорочення) виробництва.

Перелік необхідних документів

Роботодавець або ФОП подає до центру зайнятості заяву про надання допомоги по частковому безробіттю:

  • в електронній формі з цифровим підписом на адресу офіційної електронної пошти центру зайнятості за місцем провадження господарської діяльності;

  • у паперовій формі - особисто до центру зайнятості.

Форму заяви затверджує Державний центр зайнятості.

До заяви додають:

  • роботодавець - відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу (згідно з Порядком, за формою згідно з додатком 1);

  • фізична особа - підприємець, яка є застрахованою особою та звертається по отримання допомоги, - відомості про себе за формою згідно з додатком 2.

У разі подання відомостей про себе та найманих працівників фізична особа - підприємець, яка є застрахованою особою, подає відомості за формами згідно з додатками 1 і 2.

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки в червні замов на вигідних умовах.

Читайте також:

Воєнний стан та трудові відносини: законодавче регулювання

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини