Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Асоціація приватних виконавців України позивається до Міністерства юстиції

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов Некомерційної професійної організації «Асоціація приватних виконавців України» до Міністерства юстиції України.

Позивач просить суд визнати протиправним наказ Мін'юсту від 24.05.2022 р. № 2068/5, яким було внесено зміни до наказу Мін'юсту від 04.04.2022 р. № 1310/5 «Деякі питання доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження та Єдиного реєстру приватних виконавців України у період воєнного стану».

На думку позивача, оскаржувані зміни мають дискримінаційний характер щодо приватних виконавців, скасовують «заявочний» принцип відновлення доступу до АСВП та встановлюють певні умови, за яких приватному виконавцю відновлюється такий доступ, а саме:

- приватний виконавець не має заборгованості з плати за користування АСВП;

- приватний виконавець уклав договір страхування цивільно-правової відповідальності, строк дії якого не закінчився, мінімальний розмір страхової суми за яким не перевищує суму стягнення за виконавчими документами, що перебувають у нього на виконанні, та інші умови.

Зараз суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

За повідомленням Окружного адміністративного суду м. Києва.

Бажаєш розпланувати час та мати під рукою розклад судових засідань? Спробуй календар засідань в LIGA360. Переглядай розклад засідань по всій Україні та налаштуй моніторинг.

Читайте також:

25 важливих рішень Верховного Суду, ухвалених у період воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини