Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна запроваджує візовий режим для громадян РФ починаючи з 1 липня 2022 року

Реклама

Україна запроваджує візовий режим для громадян російської федерації, починаючи з 1 липня 2022 року.

Відповідну постанову № 692 було схвалено 17 червня на засіданні Кабінету Міністрів за поданням Міністерства закордонних справ.

Згідно з документом прийнято рішення припинити дію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, вчиненої 16 січня 1997 р. у м. Москві.

Відповідно до статті 7 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, вчиненої 18 жовтня 2011 р. у м. Донецьку, запроваджуються тимчасові обмеження на перетинання державного кордону України громадянами Російської Федерації - жителями прикордонних регіонів РФ у частині можливості перетинання кордону України на підставі документів, зазначених у пунктах 1, 2, 3 і 4 переліку документів, дійсних для перетинання кордону громадянами України та Російської Федерації, які постійно проживають у прикордонних регіонах, наведеного в додатку 3 до зазначеної Угоди для громадян РФ.

Установлено, що громадяни РФ - жителі прикордонних регіонів Російської Федерації в'їжджають в Україну та виїжджають з України виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску.

Постанова набрала чинності 18 червня та застосовується з 1 липня 2022 року.

Спеціальна пропозиція LIGA ZAKON для юристів й адвокатів. Тільки в червні отримай -30% на рішення LIGA360: Юрист Професійний. Повна база законодавства й судових рішень стає ще вигіднішою.

Читайте також:

Форс-мажор під час війни: огляд судової практики

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини