Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Опубліковано огляд практики застосування Верховним Судом норм про субсидіарну відповідальність у справах про банкрутство

Реклама

Верховний Суд підготував огляд практики застосування Верховним Судом норм про субсидіарну відповідальність у справах про банкрутство (за липень - грудень 2021 року).

Матеріал напрацьовано управлінням забезпечення роботи судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, повідомляє пресслужба ВС.

Огляд містить правові висновки Верховного Суду, які сприятимуть забезпеченню сталості та єдності судової практики у справах щодо покладення субсидіарної відповідальності на засновника / власника боржника, органів управління його майном, а також щодо встановлення підстав і обставин (наявності вини й причинно-наслідкових негативних наслідків для боржника), з якими законодавець пов'язує застосування інституту субсидіарної відповідальності, тощо.

Шукаєш судове рішення чи правову позицію? Спробуй LIGA360 - найзручніший інструмент для правового аналізу й пошуку документів. Замовляй зараз зі знижкою 40%.

Читайте також:

Фраудаторність: суддя ВС пояснив, у яких випадках її доцільно застосовувати

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини