Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Накладено арешт на залізничні вагони російських компаній на суму понад 300 млн грн: МВС

Реклама

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого Управління Національної поліції спільно з АТ «Укрзалізниця» в рамках кримінального провадження встановили належність 434 залізничних вагонів російським компаніям та їхнє фактичне місце знаходження. Відповідне повідомлення з'явилось на порталі МВС.

"Зважаючи на повномасштабну агресивну війну, яку російська федерація розв'язала і веде проти України, відповідно до вимог чинного законодавства щодо примусового вилучення об'єктів права власності російської федерації та її резидентів, за клопотанням Офісу Генерального прокурора на зазначені вагони було накладено арешт", - йдеться в повідомленні.

Наразі 434 залізничні вагони вартістю понад 300 млн грн передано в управління до Агентства з розшуку та менеджменту активами з правом комерційного використання, володіння та розпорядження грошима.

Зазначається, що отримані кошти від комерційного використання вагонів будуть використані на потреби ЗСУ.

Сервіс перевірки компаній та фізосіб ContrAgent надається на вигідних умовах. Оплатіть зараз на період від 6 місяців - отримайте знижку 10%. Співпрацюйте тільки з надійними контрагентами, у яких немає зв'язків у рф та РБ.

Читайте також: Договори оренди в умовах воєнного часу

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини