Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Довідки про трудовий і страховий стаж можна отримати в застосунку "Дія"

Реклама

8 лютого відбувся Diia Summit, на якому була презентована низка зручних держпослуг онлайн для українців.

До списку новинок потрапили й довідки ОК-5/ОК-7. Минулої осені вони були презентовані разом з оформленням субсидій і пенсій на порталі Дія. Тепер їх можна отримати й у застосунку.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Мінцифри.

ОК-5 та ОК-7 - довідки про ваш трудовий і страховий стаж. Їх вимагають при оформленні на роботу, для призначення пенсії, при нарахуванні лікарняних.

«Ці документи стали одними з найпопулярніших в Україні. Щороку таких документів видають 2,8 млн. Тепер їх можна замовити в застосунку Дія натисканням однієї кнопки. А отримати - за декілька хвилин. З моменту запуску було замовлено майже 75 тисяч таких довідок. Ще один приклад того, що держава може й повинна бути простою та зручною в життєвих ситуаціях», - роз'яснив Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Довідки ОК-5 та ОК-7 будуть доступні для перегляду або завантаження в Дії. Навіть ті, які ви замовляли раніше з порталу Пенсійного фонду або з порталу Дія.

Є питання з кадрового обліку? У LIGA360 знайдете понад 3 тисячі експерних роз'яснень та алгоритмів дій для роботи. Дізнайтеся про LIGA360: HR-Менеджер прямо сьогодні.

Читайте також:

Коментар до Кодексу України з процедур банкрутства вже доступний користувачам LIGA360

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини