Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДП «НАІС» розпочинає постачання спецбланків нотаріальних документів з оновленим дизайном

Реклама

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомляє, що розпочинає постачання спеціальних бланків нотаріальних документів з оновленим дизайном.

Нові бланки запроваджуються на виконання урядової постанови від 09.12.2021 № 1290 «Деякі питання використання спеціальних бланків нотаріальних документів» та за результатом укладання договору з новим виробником - ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».

Відвантаження таких бланків розпочнеться з 4 лютого 2022 року. За результатами переговорів і досягнутих домовленостей, ціна бланків для їх постачання залишилася без змін, на рівні 15,96 гривень з урахуванням ПДВ.

ДП «НАІС» також внесло зміни до договорів постачання бланків для державних нотаріальних контор / державних нотаріальних архівів, а також приватних нотаріусів, та оновлено ряд їх положень.

Умовами оновлених редакцій договорів постачання бланків змінено кратність замовлення бланків, зокрема, партіями, кратними 100 примірникам (100, 200 тощо).

Договори постачання в новій редакції розміщені на сайті ДП «НАІС» та є доступними для ознайомлення з їх положеннями в рубриках «Спеціальні бланки», а також «Реєстри» (розділ «Форми договорів», категорія «Нотаріат»).

Бланк нотаріальних документів:

Договірна робота без ризиків і рутини - реальність з Contractum від LIGA360. Система перевірить сторони, структуру та умови договору перед підписанням. А протягом дії договору Contractum моніторитиме важливі аспекти для угоди. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Для успішного юриста LIGA360 це - найкраща IT-платформа на сьогоднішній день

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини