Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Визначено схему посадових окладів для держслужбовців на 2022 рік

Реклама

2 лютого на засіданні Уряд затвердив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Про це повідомляє Служба Міністра Кабінету Міністрів України.

Прийнятим актом пропонується:

- встановити коригуючі коефіцієнти до посадових окладів державним службовцям деяких державних органів;

- унормувати питання щодо виплати у 2022 році надбавки за особливо важливу роботу державним службовцям, які займають посади фахівців з питань реформ;

- привести у відповідність до законодавства умови оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя.

Відповідно до статті 51 Закону «Про державну службу» Кабінет Міністрів визначає схему посадових окладів на посадах державної служби та умови оплати праці державних службовців, з якими укладаються контракти про проходження державної служби за поданням Національного агентства України з питань державної служби.

"Відповідно до Стратегії реформування державного управління до 2025 року триває робота над реформою системи оплати праці. З початку року в державних органах розпочалась класифікація посад, на основі якої і планується запровадити оновлену систему оплати праці", - зазначив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Зауважимо, що поки документ не оприлюднено.

Бажаєте першими дізнаватися про зміни в компаніях, з якими співпрацюєте? Скористайтеся можливостями розширеного моніторингу на ІТ-платформі LIGA360. Система надсилатиме сповіщення про нові перевірки, виконавчі провадження чи участь в тендерах. Детальніше за посиланням.

Читайте також:

Рейдерські атаки: як захистити свій бізнес

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини